Slim Caddebostan
Slim, yenilikçi ve ileri teknoloji incelme ve zayıflama konsepti ile, Türkiye’de “incelmede devrim” sloganıyla doğdu. Amacımız sizi inceltmek, inceltirken sağlıklı, mutlu ve formda kalmanızı sağlamak. Spor salonlarına harcadığınız zaman ve eforu minimuma indiren Slim cihazları, sizi keyifli bir şekilde zayıflatırken vücudunuzu diğer spor aktivitelerine göre çok daha az yorar ve hem fiziksel hem zihinsel olarak size destek olur. Avrupa Birliği’nden ithal edilen zayıflama ve güzellik cihazları ile sektörde öncü şirketlerden biri haline gelen Slim, ülkemizde Türkiye’de olmayan yenilikçi ve son teknoloji cihazları getirmeye devam etmektedir.

Slim cihazları vakum, infrared, kolajen, ozon tedavisi, kromaterapi, aromaterapi ve birçok yeni teknoloji içeren Türkiye’de ilklerin markasıdır.
Slim
Caddebostan

İNCELMEDE DEVRİM

Slim cihazları vakum, infrared, kolajen, ozon tedavisi, kromaterapi, aromaterapi ve birçok yeni teknoloji içeren Türkiye’de ilklerin markasıdır. Profesyonel ekibimiz en iyi hizmeti sizlere maksimum hijyenik ortamda sunmaktadır.

Slim’deki her bir üstün teknolojik cihazın kendine has özellikleri vardır. Lütfen size en çok yarayacak olan cihazı bulmak için randevu alınız ve merkezimizi ziyaret ediniz.

Slim olarak siz değerli misafirlerimize her seans su, kişiye özel havlu ve terlik temin etmekteyiz. Sizden tek ricamız yanınızda mayo ve spor kıyafeti getirmeniz olacaktır.
Bilgi & Deneme Seans Kazanmak için Formu Doldurun!
Mesajınız Gönderildi